Kompletace výrobků
Naše společnost Vám nabízí
  • od základní, jednoduché kompletace dílů až po finální konstrukční celky
Základní kompletace

Jedná se o jednoduchou základní montáž plastových dílů. Na plastové díly jsou například lepeny upevňovací body anebo je díl vyztužen dalším dílem, případně vypěněn. 

Složitější kompletace

Zde je již kompletováno více jednotlivých dílů z různých materiálů. Např. kabeláže, filtry, těsnění, čalounění, úchytky, tlačítka a podobně. Kompletováním těchto všech dílů vznikají již větší konstrukční části, které se další kompletecí mohou montovat ve finální konstrukční celky.

Touto fází kompletace vyrábíme např. větší spoilery pro Pony Auto, Střechy traktorů Zetor, blatníky Proxima atd.

Kompletace konstrukčních celků

Využitím všech zkušeností, materiálů a technologií v naší společnosti se dostáváme ke kompletaci konstrukčních celků, které obsahují všechny výše popsané způsoby práce. To znamená kompletace prochází od základní fáze přes složitější až k výslednému konstrukčnímu celku. V našem závodě se kompletují kabiny traktorů obsahující veškeré vybavení tle typu traktoru a požadavku zákazníka. V tomto případě kompletujeme vše od skeletu přes madla, skla, elektroinstalaci, plasty a tkaniny interiéru, konzoly, zámky, světlomety a další.

Zákazník dostává kompletní kabinu včetně střechy, blatníků a kapotování.

Kovovýroba a vstřikovýlisky

Přidruženou výrobou JVP Praha a.s. je na základě zájmu a poptávky odběratelů také:

  • Výroba vstřikovýlisků. Tyto výrobky jsou vyrobeny technologií vstřikování roztavených plastů do uzavřené formy. Této technologie využíváme pro výrobu různých krytek, rukojetí, distančních vložek atd. a různých ocelových dílů pro montáž kabin traktorů. Tyto výrobky používáme rovněž pro svou kompletaci.

  • Výroba madel a různých ocelových dílů pro montáž kabin traktorů. Tyto výrobky používáme rovněž pro svou kompletaci.
Fotogalerie